GENÇ İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN  KAYMAKAMLARIMZ

 
 
S.No
ADI VE SOYADI
ÜNVANI
GÖREV YAPTIĞI YILLAR
 
1
Hayri Bey
Kaymakam
1936
2
İzzettin AYKUT
Kaymakam
1937- 1938
3
Cemal PAŞAOĞLU
Kaymakam
1939
4
Tevfik KARADEMİR
Kaymakam
1940-  1942-  1943
5
Nafi TAMER
Kaymakam
1944- 1945
6
Ahmet S.İLBAŞ
Kaymakam
1946-1947-1948
7
Latif EVRENSEL
Kaymakam
1950
8
Lütfi ÖZDEMİR
Kaymakam
1951-1952
9
Zeki KÖSEOĞLU
Kaymakam
1953-1954-1955
10
M. Şefik CAMBAZOĞLU
Kaymakam
1955-1956-1957
11
Halis TEKİN
Kaymakam
1958-1959
12
Şükrü DÜDÜKÇÜ
Kaymakam
….
13
Nevzat DANSUK
Kaymakam
1961 - 1963
14
Suphi Fahri CEBBAR
Kaymakam
19 .08 .1963 -1964
15
Hami KIRIKCA
Kaymakam
12.12.1964-02.02-1966
16
Güngör ALIŞ
Kaymakam
30.09.1966-01.04.1967
17
Yüksel ÇAVUŞOĞLU
Kaymakam
30.09.1967-11.12.1968
18
M. Korkmaz DİNÇER
Kaymakam
30.01.1969-18.03.1969
19
Kadir GÜZELOĞLU
Kaymakam
18.03.1969-25-06-1969
20
Abdulkadir AKSU
Kaymakam
25.06.1969-17.08.1969
21
Mehmet GÜLER
Kaymakam
17.08.1969-12.10.1971
22
Mehmet BAYTİMUR
Kaymakam
1971 – 1972
23
Aziz SEVİNÇ
Kaymakam
29.09.1973-22.07.1976
24
H.İbrahim ALTINOK
Kaymakam
05.08.1976-31.07.1979
25
M. Zeki ÇİFTÇİ
Kaymakam
01.08.1979- 28.08.1979
26
Coşkun ERTÜRK
Kaymakam
29.08.1979-10.07.1981
27
Lütfullah BİLGİN
Kaymakam
24.08.1981-12.04.1982
28
Necati ÇELEBİOĞLU
Kaymakam
13.04.1982-16.04.1984
29
Selman YENİGÜN
Kaymakam
27.04.1984-18.07.1986
30
Ruhi EZBERCİ
Kaymakam
01.08.1986-11.08.1988
31
Fuat ERGÜN
Kaymakam
08.09.1988-03.10.1990
32
Nuh Mehmet HAMURCU
Kaymakam
03.10.1990-24.08.1992
33
Metin YAHŞİ
Kaymakam
24.08.1992-15.07.1994
34
Mustafa ÖZYAPA
Kaymakam
25.07.1994-14.09.1994
35
Kazım KARABULUT
Kaymakam
13.09.1994-16.09.1996
36
Metin AKDAMAR
Kaymakam
26.09.1996-01.09.1997
37
Okay MEMİŞ
Kaymakam
10.09.1997-15.09.1999
38
Murat ZORLUOĞLU
Kaymakam
17.09.1999-26.09.2003
39
İsmail Hakkı ERTAŞ
Kaymakam
14.10.2003-01.10.2004
40
Özgür KÖRÜKÇÜ
Kaymakam
03.10.2004-20.10.2006
41
Cahit ÇELİK
Kaymakam
25.10.2006-06.09.2008
42
Barış Cansu AKTAN
Kaymakam
12.09.2008–27.08.2010
43
Serkan ŞEKER
Kaymakam
11.08.2010-11.12.2010
44
Muammer KÖKEN
Kaymakam
27.12.2010-19.08.2013
45
Abdullah KÖKLÜ
Kaymakam
03.09.2013-15.12.2016