2017-2018 YILI İLKÖĞRETİM HAFTASI PROGRAMI
 
Her yıl Eğitim Öğretim yılının ilk haftasında düzenlenen ''İlköğretim Haftası'' bu yıl 20.09.2017 Çarşamba günü saat 09:30’da Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin sunumuyla başlandı. Çelenk sunma törenine Kurum Müdürleri, Müdür Yardımcıları ve öğrenciler flamalarıyla katıldılar. Çelenk sunumunun ardından saat 10:00’da Şehit Hakan Akdere Kültür Merkezinde kutlama Programı gerçekleştirildi. Kutlama Programına İlçe Kaymakamı Hasan Hüseyin VURAL, İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi DİNLER, İdari Amirler, Kurum Müdürleri, Öğrenci ve veliler katıldı. Program ilçemiz Nuri Özaltın İlkokulu tarafından gerçekleştirildi.
Kaymakamımız Hasan Hüseyin VURAL, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının Eğitim Camiasına ve Öğrencilerimize hayırlı olmasını ve öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.
Kutlamada İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi DİNLER günün anlam ve önemine ilişkin konuşmasını gerçekleştirdi. Ardından Nuri Özaltın İlkokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından kutlama etkinlikleri gerçekleştirilip programa son verildi.